Dreszcze w 27 tygodniu ciąży a toksoplazmoza

Jestem w 27 tyg ciąży w nocy dostałam okropnych dreszczy. A także boli mnie prawa strona od lędźwi i lekko promieniuje do przodu. Nadmienię ze mam toxoplazmoze i biorę rovamycyne. Wizytę u lekarza mam jutro i nie wiem co robic:( prosze o jakas rade

Aleksander Ropielewski

Ponieważ nie jestem w stanie przeprowadzić badania przedmiotowego i tym samym udzielić jednoznacznej porady zalecam kontakt z lekarzem, który oceni dokładnie przyczynę Pani dolegliwości i zaleci ew. dodatkowe badania.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski