Mały guzek pomiędzy kością ciemieniową a potyliczną

Witam od ok. Pół miesiąca wyczuwam maly guzek (ok.1cm-1,5) pomiedzy kością ciemieniowa, potyliczna. Jest on twardy i gdy go dotykam nie boli. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to coś poważnego czy może po prostu moja czaszka jest tak zbudowana.

Aleksander Ropielewski

Bez możliwości badania guzka i wykonania ew. badań dodatkowych nie jestem w stanie udzielić Panu jednoznacznej odpowiedzi. Zachęcam do wizyty u chirurga.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski