Brązowo-zielony śluz w 32. tygodniu ciąży

Chciałabym zapytać o czym moze świadczyć brązowo zielony a nawet ciemno brazowy gesty śluz z pochwy w ciąży .... w 32 tygodniu

Aleksander Ropielewski

Opisane przez Panią objawy są niepokojące i proszę jak najszybciej zgłosić się do lekarza ginekologa. Podane przez Panią objawy mogą świadczyć o zakażeniu dróg rodnych a nawet pęknięcia pęcherza płodowego z powodu zakażenia toczącego się w jego obrębie. Taka sytuacja jest wskazaniem do wywołania porodu i jest zagrożeniem dla płodu.

Z wyrazami Szacunku
lek Aleksander Ropielewski