Wysokie ciśnienie w 33 tygodniu ciąży

jestem w 33 tygodniu ciązy od paru dni mam za wysokie cisnienie a od wczoraj wieczorem strasznie boli mnie glowa i do tego wymioty cy cos nie tak moze z dzieckiem? co moze mi dolegac?

Aleksander Ropielewski

Proszę jak najszybciej skontaktować się z ginekologiem, ponieważ nadciśnienie w ciąży może prowadzić do rzucawki porodowej, która jest zagrożeniem dla matki i dziecka.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski