Uczucie osłabienia i omdlenia

Od tygodnia caly czas mi jest slabo . Gdy wchodze do jakiegos hipermarketu mam uczucie ze zemdleje. Raz mi jest zimno a raz goraco . Czuje jakbym zyla w snie. Od wczoraj wymiotuje. I jak schodze na dol do kuchni to od razu podnosi sie mi cisnienie i musze sie polozyc .

Aleksander Ropielewski

Pani objawy są tak niespecyficzne, że bez przeprowadzenia badania i najpewniej wykonania badań dodatkowych nie jestem w stanie ustalić przyczyny i cokolwiek pomóc. Proszę skontaktować się z lekarzem, bo Pani objawy są niepokojące.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski