Bóle podbrzusza i jajników w 5. tygodniu ciąży

Jestem w 5 tyg ciazy. Pobolewa mnie najbardziej podbrzusze i jajniki. Bylam u lekarza, wykryl zapalenie pecherza i zapisal leki, ktore mozna brac w ciazy, lecz niepokoi mnie fakt, ze nie typowe sa te bole jak na zapalenie. Czy moge spokojnie czekac na usg ok6-8 tyg ciazy? Jest to moja pierwsza ciaza, chce aby bylo wszystko dobrze.

Aleksander Ropielewski

Pani dolegliwości są dosyć typowe jak na zapalenie pęcherza moczowego, dlatego proszę poczekać spokojnie do zakończenia terapii, a jeżeli objawy się nadal będą utrzymywać, wtedy zgłosić się na wcześniejsze usg,

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski