Bromergon a poronienie

Witam, miesiąc temu zaczęłam brać Bromergon po poronieniu na zbicie prolaktyny (2585 mIU przy normie 622 mIU). Dziś mija 41 dzień cyklu a miesiączka dalej się nie pojawia a wynik testu ciążowego jest ujemny. Czy leczenie nie działa? Dodam, że nie mam żadnych skutków ubocznych. Biorę 1,5 tabletki Bromergonu dziennie, pół rano i jedną na noc. Kiedy powinna zostać przywrócona owulacja? Pozdrawiam

Aleksander Ropielewski

Może to potrwać ponieważ poziom prolaktyny nadal jest na zbyt wysokim poziomie. Regularne miesiączki pojawiają się przy poziomie około 200mlU.