Brzydki zapach moczu i szczypanie u 10-miesięcznej córki z bakterią E.Coli w moczu

Witam, moja coreczka ma rok i 10 miesiecy od 10 miesiecy walczymy z bakteria coli w moczu, w poradni nefrologicznej powiedziano nam ze skoro ogolne bad moczu jest ok to nie jest to sprawa nerek, ze powinien sie pojawic ropomocz itp zeby byl powod do niepokoju, ja jednak sie martwie bo ani antybiotyki ani sterydy ani zurawina i masci nie pomagaja, od tygodnie mocz brzydko pachnie a mala skarzy sie na szczypanie w tamtym miejscu. Bardzo dbam o chigiene i kapie dziecko codziennie, nie wiem co robic?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, objawy jakie Pani opisuje mogą być problemem niższego układu dróg moczowych (pęcherza, cewki moczowej) i nerki mogą być prawidłowe. Proszę stosować zalecane leczenie i odpowiednio często się kontrolować. Pozdrawiam