Brzydki zapach upławów po aborcji - co to oznacza?

W październiku usunęłam ciążę - aborcja chemiczna. Krwawienie miało się utrzymywać jakieś 2 tyg., a ja krwawiłam jakiś miesiąc. Do 7 tyg. od zakończenia krwawienia mam nieprzyjemne w zapachu upławy. Ostatnio rano słabo się czuję. Mam bóle w okolicach kości ogonowej i bóle pleców.
Proszę o radę.

Dzień dobry!
Przeważnie aborcja farmakologiczna wymaga wyłyżeczkowania jamy macicy. Pani dolegliwości mogą świadczyć o zakażeniu resztek po poronieniu. Powinna Pani czym prędzej zgłosić się do ginekologa.
Z poważaniem