Bulgotanie w żołądku i odruchy wymiotne a nerwy

witam mam bulgotanie w zoladku po lewej stronie odruchy wymiotne i wogule jestem slaby czy moga to byc nerwy?mam 27lat

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, takie objawy mogą być wywołane nadmiernym stresem ale także innymi chorobami takimi jak choroba refluksowa czy choroba wrzodowa. Zalecam konsultacje u gastroenterologa i u lekarza rodzinnego. Pozdrawiam.