Carcinoma ductale invasinym G1 cutem infiltrans

Witam, mam 40 lat, wykryto u mnie : Carcinoma ductale invasinym G1 cutem infiltrans, wyniki usg i mammografi nic nie wykazały, silne bóle piersi od początku roku, rak na brodawce, małe piersi. Wyniki immunopatomorfologiczne: ER ( ) i PR( ) odczyn dodatni w 100% komórek rakowych, HER-2 (1 ), Ki-67 ( ) ok 19,4% komórek nowotworowych. Mam 2 opcje leczenia operacyjnego: wycięcie piersi wraz z węzłem wartowniczym, lub propozycja 2 lekarza: wycięcie piersi najpierw bez węzłów lub wszystkie. co robić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanego opisu, w ramach porady internetowej, decydować jak powinno wyglądać dalsze leczenie. Proszę omówić szczegóły z lekarzem prowadzącym, który wyjaśni Pani wszelkie za i przeciw każdej z tych propozycji.