Carcinoma ductale invasinym G1 cutem infiltrans
Witam, mam 40 lat, wykryto u mnie : Carcinoma ductale invasinym G1 cutem infiltrans, wyniki usg i mammografi nic nie wykazały, silne bóle piersi od początku roku, rak na brodawce, małe piersi. Wyniki immunopatomorfologiczne: ER ( ) i PR( ) odczyn dodatni w 100% komórek rakowych, HER-2 (1 ), Ki-67 ( ) ok 19,4% komórek nowotworowych. Mam 2 opcje leczenia operacyjnego: wycięcie piersi wraz z węzłem wartowniczym, lub propozycja 2 lekarza: wycięcie piersi najpierw bez węzłów lub wszystkie. co robić

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie podanego opisu, w ramach porady internetowej, decydować jak powinno wyglądać dalsze leczenie. Proszę omówić szczegóły z lekarzem prowadzącym, który wyjaśni Pani wszelkie za i przeciw każdej z tych propozycji.