Wynik Carcinoma ductale invasivum mammae

Proszę o interpretację: 49 lat Carcinoma ductale invasivum mammae, Elston-Ellis G3 (60%),partim carcinoma intraductale G3 typus solidum et comedo bifocale. Guz 2,7x2,5x2,2 cm. Drugi guz w odl.3,0 cm 1,5x1,0x0,8 cm. pT1c 1/ (ER) - ekspresję receptora stwierdzono w 95% komórek raka, w tym z przewagą intensywności 2+ (80%). 2/ (PR) -ekspresję receptora stwierdzono w 85% komórek raka, w tym z przewagą intensywności 2+ (67%). 3/ ki-67 (+) 25% (ER) (+) (PR) (+) HER 2 Protein (-) E - cadheryn (+)

Jest to obraz raka przewodowego piersi z podanymi rozmiarami raka dwuogniskowego o, co pozytywne obecnością receptorów hormonalnych. Dalsze decyzje co do stosowanego schematu leczenia zależą jeszcze od stany węzłów chłonnych, stanu pacjentki i innych czynników do uzgodnienia z lekarzem prowadzącym