Carcinoma invasivum mammae grade 2 w wyniku badania

proszę o przetłumaczenie mojego wyniku tak po prostu, żebym zrozumiała co mi się przydarzyło.Bardzo dziękuję Mikroskopowo Carcinoma invasivum mammae grade 2, verisimiliter lobulare Receptory ER(++/+++)w95% komórek PR(+++)w 100% komórek HER 2 (-)ujemne

Witam! Ocena mikroskopowa zawiera rozpoznanie raka gruczołu piersiowego w drugim stopniu zróżnicowania (w 3 stopniowej skali). Korzystna rokowniczo jest obecność receptorów estrogenowych ER oraz brak ekspresji genu HER, Proszę jak najszybciej zgłosić się do onkologa który wdroży odpowiednie leczenie.