Wyniki E-cadherin i ER

Prosze o interpretacje wyniku:E-cadherin/3+, MIB1/+~40%, GCDFP15/+-/ ER pozytywne 2+ w ok. 75% komórek raka, PgR pozytywne 2+ w ok. 2% komórek raka, HER 2 negatywne (Score=1+). Podtyp biologiczny raka Luminalny B. Carsinoma ductale invasivum mammae G2.

Witam. Opisany wynik to rak inwazyjny rak przewodowy sutka 2 stopnia zróżnicowania w 3 stopniowej skali. Zmiana ma dodatnie receptory estrogenowe i progesteronowe, a ujemne receptory HER2, co jest dobrym czynnikim rokowniczym. Proszę bezwzględnie pozostać pod opieką onkologa.