Carcinoma lobulare invasivum G 2 mammae

Dzień dobry. Bardzo proszę o interpretację wyników biopsji Carcinoma lobulare invasivum G 2 mammae (Total score= 3GF 2NP 1MC=6) E-cadherin (minus), CK 7 (3 plusy) MIB 1 (plus) w około 30% komórek raka Receptory: ER odczyn pozytywny (3 plusy) w 100% komórek raka naciekającego (PS=5, IS=3) PR odczyn pozytywny (3 plusy) w 100% komórek raka naciekającego (PS=5, IS=3) HER2 odczyn negatywny w komórkach raka naciekającego Podtyp biologiczny raka: Luminalny B (HER 2 (minus))

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, wynik wskazuje, że w pobranym materiale stwierdzono utkanie raka płacikowego piersi w stadium G, zawierającego receptory estrogenowe. pełnej interpretacji dokona lekarz prowadzący. Pozdrawiam