Carcinoma lobulare invasivum mammae grade

dzień dobry ma diagnozę.... carcinoma lobulare invasivum mammae grade 2..... Receptory ,,,ER.ujemny w 100% komorek ,PR,ujemny w 100% komorek ,HER2-odczyn ujemny,,, Ki67+ w 5% komórek .. wezly chłonne -- zmany .. jaka możliwa terapia dla tego przypadku ,, czy musi być operacja ,,mastektomii calościowa ,,czy można najpierw wziąć chemie ,, czy naswierlanie ,, jak to wygląda jak terapia proszę o informacje .. Bozena B.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane informacje zdecydowanie nie są wystarczające by ocenić jak powinna wyglądać dalsza terapia. Koniecznie proszę zatem porozmawiać o tym z lekarzem prowadzącym, który mając pełne dane kliniczne będzie w stanie udzielić odpowiedzi na to pytanie.