Co dalej, jeśli stwierdzono u mnie raka złośliwego sutka piersi prawej?

Stwierdzono u mnie raka złośliwego sutka piersi prawej cT1c N0 M0 typ luminalny A. Wyniki biopsji Carcinoma ductale invasivum mammae G2 Estrogen Receptor (ER) ( ) Progesteron Receptor (PR) ( ) HER2 (1 ) E-cadherin( ) Ki-67 ( ) 20-25% ogniskowo Proszę o interpretację i rokowania.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne leczenie zapewne najpierw operacyjne następnie uzupełniające