Carcinoma planoepitheliale w wyniku badania histopatologicznego 41-letniej osoby

Witam bardzo proszę o udzielenie informacji na temat rozpoznania: Carcinoma planoepitheliale verrucosum anogenitale akeratodes G1 partim G2. W grudniu 2014 była operacja usunięcia macicy, za miesiąc na kontrolnym badaniu znów coś się pojawiło i było usuwane laparoskopem z tych wycinków powyższy wynik obecnie pacjentka została skierowana do Centrum onkologii. Bardzo proszę o wyjaśnienie rozpoznania i napisanie jakie są szanse na wyleczenie. Pacjentka ma 41 lat. Mój adres email: jarekz73@vp.pl

Magdalena StusiĹska

Jest to rzadka postać raka kolczystokomórkowego- dlatego pacjentka została skierowana do bardziej wyspecjalizowanego ośrodka, konieczne będzie dalsze leczenie.