Carcinoma detale invasivum mammae

Witam panie doktorze. Jestem po operacji oszczędnej prawej piersi mam mieć tzw.odcięcie ponieważ coś tam zostało. Proszę o przetłumaczone wyniku i jakie sa dalsze moje rokowania. Rozpoznanie. Carcinoma detale invasivum mammae , Elston -Ellls G2 60% partim carcinoma intradructale G2 typus cribriforme 40% EWA 54 LATA

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wynik wskazuje na nowotwór piersi który nacieka na gruczoł sutkowy co niestety wskazuje na jego złośliwy charakter i zalecane jest w takim przypadku postępowanie radykalne. Pozdrawiam