Cechy martwicy chrzęstno-kostnej bloczka kości skokowej w wyniku MR

Bardzo prosze o interpretacje mr. Cechy martwicy chrzęstno-kostnej bloczka kości skokowej po stronie przyśrodkowej - obszar zmienionego sygnału kości ma wielkość około 10x8 mm, głębokość ok. 3 mm. Powierzchnia chrząstki w obszarze OCD pozostaje gładka. Rozległy obrzęk tkanek miękkich zewnątrzstawowych, głównie od strony kostki przyśrodkowej.Zmiany bliznowate więzadła skokowo-łódkowatego grzbietowego.Wysięk w pochewce ścięgna m. zginacza długiego palucha.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie napisała Pani podstawowych informacji dlaczego zrobiono badania? Czy powodem był uraz stawu? Jeśli tak to są to prawdopodobnie zmiany pourazowe. Proszę udać się do lekarza zlecającego badanie celem dokładniejszych informacji, on ma mozliwość zbadania tego stawu i dostep do wszytskich niezbednych do interpretacji informacji...