Cechy otłuszczonej wątroby, brak tarczycy

Witam, Bardzo proszę o krótką interpretację wyników j/n – najważniejsze moje problemy to: 1. Brak tarczycy – pełna suplementacja hormonalna (Letrox 150) jest OK. 2. Wiremia HBV od ok. 40 lat – replikacja na poziomie minimum (testy PCR) 3. Cechy otłuszczonej wątroby • Morfologia krwi obwodowej WBC 6,05 K/µl NEU% 53,40 % LYM% 34,70 % MONO% 8,40 % EOS% 3,30 % BASO% 0,20 % NEU 3,23 K/µl LYM 2,10 K/µl MONO 0,51 K/µl EO

Aby móc interpretować wyniki badań laboratoryjnych należy zawsze podawać zakresy norm, gdyż z reguły większość laboratoriów ma inne normy. Z ogólnych zakresów norm Pana wyniki nie odbiegają zasadniczo od prawidłowości.