Cera naczynkowa a odpowiednia pielęgnacja

Mam pytanie ,otóż mam cerę naczynkową, policzki są zaróżowione, nie wiem jak dbać o taką cerę, w kranie,mam chlorowaną wodę i wiem, że to podrażnia, także trudno jest mi dobrać jakikolwiek kosmetyk (kiedy jakiś użyję, zaraz skóra źle reaguję)najlepiej nie używałabym nic ale rano zawsze chcę zmyć moją twarz żeby czuć się świeżo także podczas prysznica woda zawsze dostaje się na twarz, również szampon choć używam jonson z rumiankiem.

Witam serdecznie,
w przypadku cery naczyniowej, która łatwo ulega podrażnieniu warto skupić się na produkty z jednej linii kosmetycznej. Osobiście polecam dermokosmetyki, które często są przebadane kliniczne i stworzone dla potrzeb skór wymagających, np. Bioderma Sensibio (płyn micelarny do demakijażu, krem do twarzy i pod oczy) lub Redblocker (płyn micelarny, krem na dzień i serum). Dla poprawy kondycji skóry i wzmocnienia naczyń krwionośnych proponuję suplementy diety, np. Redblocker lub Niverosin stosowane przez minimum 3 miesiące (nie łączymy z innymi suplementami diety). Warto również uważać na czynniki zaostrzające problem: gorące kąpiele, sauna, solarium, alkohol, gorące potrawy, brak ochrony przeciwsłonecznej.

Pozdrawiam,
ES