Trądzik różowaty i pielęgnacja cery

Witam.Stwierdzono u mnie tradzik różowaty.Tz. mam na twrzy czerwone , suche ,luszczące się plamy. Szczególnie koło nosa ,na czole i obok ust,. Czasami swędzom i piekom jaj są już duże. Lekarz przepisał mi laticort maść ,który nie zawsze pomaga choć używam go częściej niż powinnam. Niestety nie uniem dobrać sobie kremu na dzień i na noc. Mam 34 lata . jak pielęgnować taką wrażliwą skóre.mama i brat też mają taki problem.Wiem że to problem genetyczny ale prosze o nazwy kremów .pozdrawiam.agnieszka
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Proszę stosować Cetaphjl emjulsje micelarna.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Specjalista w dziedzinie dermatalogii i wenerologii. Członek Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych i Akademii Czerniaka. Odznaczona Laurem Pacjenta w latach 2012, 2013 i 2014.
0

Witam
Oczywiście powinna Pani używać tylko i wyłącznie kosmetyków aptecznych lub poleconych przez lekarza do pielęgnacji tego typu cery. Najlepiej wcześniej poprosić farmaceutę o kilka próbek i przetestować, bo teoretycznie każdy krem może Panią podrażnić. Polecam Cetaphil, Bioderme sensibio, SVR.

Absolwentka Akademii Medycznej i Podyplomowej Szkoły Medycyny Estetycznej.
0

Polecam kremy np. bioderma sensibio lub xylogic, do mycia twarzy płyn micelarny. Proszę udać się do lekarza medycyny estetycznej można wykonać zabieg laserem ipl na wyciszenie naczyń i peeling migdałowy.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy