Pielęgnacja cery naczynkowej

witam, jak dobrze zadbac o cere naczynkowa? jakich kosmetykow uzywac? chcialbym poznac konkretne nazwy. chodzi mi o kosmetyki, ktore łagodzą czerwien oraz pajaczki. pozdrawiam

Witam proszę odwiedzić dermatologa, być może potrzeba będzie pozamykać popękane naczynia, a rumień wyciszyć można laserem. Polecam do mycia twarzy używać płyn micelarny bioderma sensibio, do twarzy krem xylogic na naczynia lub bioderma sensibio forte oraz regularnie wykonywać peeling enzymatyczny. Latem proszę używać krem z filtrem spf 50

Dzień dobry,

Na początek proponuję konsultację u kosmetologa. Po analizie skóry specjalista zaproponuje odpowiednią pielęgnację domową jak i gabinetową.

Pozdrawiam