Co mam zrobić z tym rumieniem twarzy?

Witam Mam 25 lat i problem z cera naczynkowa i rumieniem na twarzy, podczas zmiany temperatur, wiatr itp Postanowiłem sobie pomóc i kupiłem ampulke, która zawierała witaminę PP i witaminę K. Po zastosowaniu ampułki, skóra na twarzy zaczęła mi pięć i zrobił się większy rumień, nawet na brodzie, a tak wcześnie go nie miałem. Ampułke użyłem jakieś 3-4 miesiące temu, a problem nadal jest. Nie wiem gdzie się udać, żeby ktoś mi pomógł Proszę o pomoc

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

Najskuteczniejszą metodą na zmiany rumieniowe jest zastosowanie peelingów medycznych oraz odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej. Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl