Czy takie laser będzie dobrym rozwiązaniem?

Witam, czy laser cutera excel v jest odpowiednim rozwiązaniem w przypadku intensywnego napadowego rumienia na policzkach bez widocznych gołym okiem naczynek? Dodam, że odpowiednia badania wykluczające chorobę zostały przeprowadzone

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je. Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych. Następnie będzie mógł postawić diagnozę. Najskuteczniejszą metodą na zmiany rumieniowe jest zastosowanie peelingów medycznych oraz odpowiednio dobranej pielęgnacji domowej. Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl