Ile zazwyczaj potrzeba zabiegów laserowego usuwania naczynek?

Witam. Dowiedziałem się, że na chwilę obecną najlepszym laserem na naczynka jest Cutera Excel V. Niestety zabiegi są drogie (ok. 600zł za twarz). Chciałbym się zapytać ile zazwyczaj potrzeba zabiegów, żeby przygotować się finansowo? Rumień mam na policzkach i nosie, ale nie stały, reszta jest wrażliwa, np gdy się zmarszczę czerwienieje. Więc mogę robić na całą twarz tak? Chciałbym też zapytać o mydło siarkowe. Jaki ma wpływ na naczynka? Pozdrawiam.

Ilość zabiegów i rodzaj lasera do stanu skóry dobiera lekarz, nie pacjent. Wszystko można ustalić na bezpośredniej konsultacji u lekarza medycyny estetycznej.

Do mycia twarzy proszę używać płynu micelarnego.

Witam , czy jest najlepszy to kwestia reklamy , liczy się wiedza lekarza , jego doświadczenie . Po konsultacji można ustalić indywidualny program leczniczy. Radzę nie wierzyć reklamom.