Czy terapia laserowa naczynek jest skuteczna?

witam, czy terapia laserem na naczynka na twarzy jest skuteczna? jesli tak to jaki laser najlepszy na dosc duze "sieci naczynek na polikach i nosie oraz brodzie". pozdrawiam

Witam Pana,

Najlepiej sprawdzającym się urządzeniem z mojego doświadczenia do zamykania sieci naczyń na twarzy jest laser neodymowo yagowy X- lase.

Zapraszam na konsultację i próbę laserową

Pozdrawiam

Witam
IPL jest bardzo skuteczną metodą likwidowania rumienia. Ważne, żeby sprzęt był dobry i sprawdzony, a zabieg wykonywany przez doświadczoną osobę. Najczęściej trzeba wykonać od 3 do 6 zabiegów. Po 2-3 zabiegu powinna Pani widziec już dobre efekty.

Tak jest skuteczna jesli wykonana jest w serii. Ważne przy wyborze gabinetu i sprzętu jest to aby lekarz był lekarzem certyfikowanym , a sprzęt był medyczny , a ie kosmetyczny.