Rumieńce, popękane naczynka na twarzy

witam, czy da sie wyleczyc problemy z czerwona twarz, tzn rumience, popękane naczynka na nosie, brodzie i polikach? prosze o pomoc, jest to bardzo dokuczliwe, chwila pobytu na sloncu i od razu dostaje mocnych rumiencow. jak z tym walczyc? czy jest cos co pozwoli raz na zawsze sie tego pozbyc? pozdrawiam i czekam na odpowiedz:)

Obecnie najskuteczniejszą metodą celem korekcji poszerzonych naczynek na twarzy jest laseroterapia. polecam lasery Fotona, CynoSure, Gemini. Należy brać pod uwagę fakt, że najczęściej jeden zabieg nie wystarcza do osiągnięcia optymalnego efektu estetycznego. Proszę pamiętać o codziennej ochronie przeciw UVA i UVB.

Witam
Najbardziej skuteczne metody leczenia tego problemu to laser: Cutera V-Exel lub fala radiowa Veinwave. Niestety nie wyeliminuje to całkowicie Pani problemu. Mogą powstawać nowe naczynia. Warto jednak wykonać kilka zabiegów, bo skóra będzie wyglądała zdecydowanie lepiej i łatwiej będzie likwidować te nowo powstające naczynia.

Dzień dobry,

Do codziennej pielęgnacji warto włączyć produkty przeznaczone do cery naczyniowej - szczególnie proszę pamiętać o ochronie kremem z wysokim filtrem. Ponadto warto rozważyć wdrożenie zabiegów laserowego leczenia rumienia, które z pewnością przyniosą poprawę.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska