Zamykanie naczynek na twarzy a odpowiednie zabiegi

Witam, Jaki mam wybrać zabieg zamknięcia naczynek na twarzy (głównie broda - jest cała czerwona)? W brodzie mam metalowe (tytanowe) części. W zeszłym roku robiłam IPL, ale nie przyniosło to żadnej, najmniejszej poprawy. Pozdrawiam.

Rozważyć należy stosowanie technik ablacyjnych z użyciem prądu, bezpieczniej bipolarnego, jednak nie dyskredytowałbym także narzędzia monopolarnego. Jeżeli lekarz umie go używać i wie, jak stosować ostrożnie, może skutecznie także go użyć. Technika laserowa jest także skuteczna, sam IPL widać jest dla Pani za słaby.

Dzień dobry,

Osobiście polecam zabieg laserem Gemini. Ma on podwójną wiązkę fali (KTP i Nd:Yag) , dzięki czemu można zamykać naczynka te położone głębiej, jak i zmiany bardziej powierzchniowe.
W razie dodatkowych pytań - zapraszam na bezpłatną konsultację.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Najskuteczniejszą metodą korekcji poszerzonych naczyń jest laseroterapia. polecam lasery Gemini, Fotona, CynoSure. Aby uzyskać satysfakcjonujący efekt estetyczny, czasem potrzebna jest seria zabiegów. Duże znaczenie ma również doświadczenie lekarza wykonującego zabieg.