Zapytaj lekarza

7 4 0 , 3 5 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zamykanie naczynek kwasami

Witam. Mam problemy z moją cerą. Jest ona naczynkowa i mam rumień na twarzy. Postanowiłem zamknąć to laserem. Wybrałem się do kosmetyczki, która miała IPL. Poszedłem i Pani zaproponowała jednak zamykanie naczynek kwasami, które dodatkowo mają usunąć moje problemy z trądzikiem. Dziś jestem po pierwszym zabiegu, za miesiąc kolejny. Niestety nigdzie nie znalazłem informacji o zamykaniu naczynek kwasami. Czy takie coś w ogóle jest możliwe? Czy jest skuteczne? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
MĘŻCZYZNA, 18 LAT ponad rok temu

Zamykanie naczynek

Rozszerzone naczynka to problem zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jak można sobie z nim poradzić? Obejrzyj film i dowiedz się, jakie są sposoby na zamykanie naczynek.

Witam naczynek kwasami nie zamyka się. Naczynka można pozamykać laserem lub jeśli jest rumień wykonać serię zabiegów z laserem IPL.Proszę udać się nie do kosmetyczki, tylko do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej, lekarz przepisze odpowiednie leki na receptę oraz zastosuje zabiegi medyczne, dzięki którym osiągnie się szybciej efekty niż z użyciem urządzeń kosmetycznych.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0

Naczynka kwasami? Oj nie, tak to można tylko pogorszyć sprawę.....Polecam zabieg IPL, ale wysokiej klasy, nie takim z gabinetu kosmetycznego, tylko medycznego. najlepszy jest Ellipse, może być również VPL Energist

Specjalista w dziedzinie medycyny estetycznej. Profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Medycznego w Warszawie, wiceprzewodniczący Programu Certyfikacji Lekarzy Medycyny Estetycznej. Członek Założyciel i Członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging Polskiego Towarzystwa Lekarskiego. Laureat Certyfikatu Zaufania Pacjentów w Ogólnopolskim Plebiscycie Medycznym “Laur Pacjenta 2012“.
0

Dzień dobry,

Nie da zamknąć naczynek kwasami.
Jeśli ma Pan problem z rumieniem to polecam wykonanie zabiegów profesjonalnym sprzętem medycznym np laserem Gemini.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska

Dyplomowana specjalistka kosmetologii. Ukończyła Wyższą Szkołę Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale zamiejscowym w Gdyni.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy