Zamykanie naczynek kwasami

Witam. Mam problemy z moją cerą. Jest ona naczynkowa i mam rumień na twarzy. Postanowiłem zamknąć to laserem. Wybrałem się do kosmetyczki, która miała IPL. Poszedłem i Pani zaproponowała jednak zamykanie naczynek kwasami, które dodatkowo mają usunąć moje problemy z trądzikiem. Dziś jestem po pierwszym zabiegu, za miesiąc kolejny. Niestety nigdzie nie znalazłem informacji o zamykaniu naczynek kwasami. Czy takie coś w ogóle jest możliwe? Czy jest skuteczne? Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.

Witam naczynek kwasami nie zamyka się. Naczynka można pozamykać laserem lub jeśli jest rumień wykonać serię zabiegów z laserem IPL.Proszę udać się nie do kosmetyczki, tylko do lekarza dermatologa lub medycyny estetycznej, lekarz przepisze odpowiednie leki na receptę oraz zastosuje zabiegi medyczne, dzięki którym osiągnie się szybciej efekty niż z użyciem urządzeń kosmetycznych.

Dzień dobry,

Nie da zamknąć naczynek kwasami.
Jeśli ma Pan problem z rumieniem to polecam wykonanie zabiegów profesjonalnym sprzętem medycznym np laserem Gemini.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska