Co mogą znaczyć okropne plamy po zabiegach z wykorzystaniem kwasów?

Witam, wczoraj miałam wykonane kwasy najpierw 25 % a potem 35%. W okolicach kości policzkowych, ust i nosa a także częściowo na policzkach mam okropne czerwono brązowe plamy, jakby poparzone. co z tym mam robić?? smaruje linomagiem

Dzień dobry .Nie wiemy jaki dokładnie peeling miała Pani zastosowany. Po niektórych peelingach to normalne że powstają strupki, które po paru dniach złuszczą się . Proszę linomag odstawić lepiej będzie na te miejsca zastosować cicabio lub cicalfate możne je zakupić w aptece bez recepty.