Jakie są zalecenia przy leczeniu trądziku?

Witam ostatnio byłam u dermatologa który przepisał mi leki na trądzik powiedział że są dosyć mocne więc na początku mogą wysuszyć mi skórę i tak się właśnie dzieje do tego jest czerwona i okropnie się łuszczy w okolicach podbrudka i na policzkach co mogę zrobić?

Dzień dobry polecam zakupić sobie w aptece krem regenerujący np avene cicalfate lub bioderma cicabio na noc, na dzień krem nawilżający. Mozna również stosować peelingi medyczne lub peeling enzymatyczny.