Jak pielęgnować cerę trądzikową?

Dzień dobry. Mój problem dotyczy pielęgnacji skóry twarzy. Mam cerę trądzikowa , i bardzo świecąca się tlusta. Nie używam wody do mycia ponieważ mocno mnie wysusza i czerwieni skórę. Stosuje płyny mineralne do zmywania iwostin cetaphil avene oraz pharmaceris z kwasem migdałowym oraz kremy nawilżające z wymienionych.marek. wszystkie testowałem i problem powraca po ich zastosowaniu cały się świece , w dodatku mam mocno potliwa twarz co potęguje tylko wyskoki trądziku na czole . Oczywiście stosuje preparaty wq zaleceń dermatologa. Na trądzik stosuje epiduo i davercin . Prosiłbym o jakieś wskazówki odnośnie doboru odpowiednich preparatów do pielęgnacji . Pozdrawiam

Dzień dobry polecam po konsultacji z lekarzem do leczenia dołaczyc zabiegi peelingów medycznych. Pomogą na trądzik oraz ograniczyć świecenei sie skóry. W domu można wykonać peeling enzymatyczny raz w tygodniu. Z kremów polecam z bioderma hydra i obagi hydrate