Jakie kosmetyki wybrać do pielęgnacji cery trądzikowej podczas kuracji Adapalenem?

Jakie kosmetyki wybrać do pielęgnacji cery trądzikowej podczas kuracji Adapalenem (Differin)?. Chodzi mi o wybór żelu do mycia, toniku i kremu nawilżającego.

Witam Pana,

Polecam do zmywania twarzy preparat Cetaphil zaś z kremów do twarzy Purritin Rehydrin firmy Iwostin ( nie podrażniający oraz dbający o odpowiednie nawilżenie).

Pozdrawiam