Jaki krem nawilżający będzie odpowiedni dla cery trądzikowej?

Witam jaki krem nawilżający będzie odpowiedni dla cery trądzikowej stosuje maść epiduo i muszę rano używać kremu nawilzającego bo inczaej nie jestem w stanie się pomalować , a przy "grudkach" na twarzy bez makijażu do pracy nie jest to możliwe ;/ ostatnio zkaupiłam emulsję z ziaji z mocznikiem krem z ziaji liście manuka i wydaje mi sie , ze któryś zapycha bo powstają nowe podskórne bolące grudki :( proszę o pomoc w doborze kremu z jakiej firmy jaki

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza dermatologa lub na konsultacje tzw, dermo-konsultacje często odbywające się w aptekach.

Witam serdecznie, proponuję udać się na konsultacje do lekarza dermatologa.W Pani sytuacji skórnej preparaty do pielęgnacji domowej powinny być dobierane po konsultacji z lekarzem. Godny polecenia byłby krem aptecznej serii Bioderma Sebium Global.Proszę pomyśleć o zastosowaniu całej serii Sebium.Oprócz kremu warto pielęgnację domową uzupełnić o żel antybakteryjny do mycia twarzy oraz płyn micelarny tej samej serii

Dzień dobry,

Produkty do pielęgnacji domowej najlepiej jest dobrać po wcześniejszym obejrzeniu twarzy. Najlepiej stosować wszystkie produkty z jednej linii. Osobiście polecam serię Acnicare firmy Synchroline lub Effaclere Duo + La Roche Possay. W razie dodatkowych pytań - służę pomocą i zapraszam na bezpłatną konsultację.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska