Jak pielęgnować cerę podczas kuracji Avercin, Differin i Rozex?

Przepisano mi davercin, differin i rozex przeciw trądzikowi i lekarz powiedział by nie uzywac niczego innego do mycia twarzy niz mydło glicerynowe. Stosuje leki od 4 dni (dzisiaj przerwa) na twarzy mam fragmenty złuszczającej się skóry. Czym mogę bezpiecznie je usunąc, bez powodowania negatywnych skutków w leczeniu? Czy może samo przejdzie?

Może Pani spokojnie myć płynem micelarnym twarz - mydło za bardzo przesuszy skórę.,nie nie wolno usuwać samemu łuszczącego się naskórka aby nie spowodować nowych blizn, polecam zastosować krem Obagi hydrate nawilży skórę i delikatnie ją natłusci.