Czy różnice w wyglądzie po zabiegu z wykorzystaniem kwasu hialuronowego znikną?

Witam miałam zrobiony zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym w piątek natomiast dzisiaj po 2 dniach odczuwam różnice między prawa a lewa strona ust. Prawa stona jest miękka a lewa strona twarda i bardziej okrągła. Czy to zniknie czy zabieg powinien być poprawiony?

To jeszcze jest za mało czasu, żeby to ocenić. Być może ma Pani jeszcze obrzęk tkankowy spowodowany zabiegiem albo krwiaka, który ten obrzęk powoduje. Potrzeba jest jeszcze co najmniej kilku dni do oceny. Po 8-10 dniach warto się udać do lekarza wykonującego zabieg na kontrolę i wtedy on oceni czy potrzebna jest korekta.

Tak to normalne, kwas chłonie wodę do 14 dni od wykonania zabiegu, zapewne lekarz Pania o tym poinformował i zalecił masowanie miejsca, gdzie występuje grudka, Do tego czasu mogą wystąpić nierówności.