Zamykanie rumienia laserem IPL

Witam. Mam zamykany rumień laserem IPL. Chciałbym zapytać czy jest on skuteczny? Mianowicie zwie się on Multi Light Plus. Z tego co wyczytałem, to jest to jeden z nowszych typów i jest dosyć drogi. Więc czy oby na pewno jest on dobry? Dziękuję za pomoc.

Zabiegi laserem IPL to na chwilę obecną jedyne zabiegi zmniejszające rumień . Po 3 zabiegach powinny być pierwsze rezultaty.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska

Witam
IPL jest bardzo skuteczną metodą likwidowania rumienia. Ważne, żeby sprzęt był dobry i sprawdzony, a zabieg wykonywany przez doświadczoną osobę. Najczęściej trzeba wykonać od 3 do 6 zabiegów. Po 2-3 zabiegu powinna Pani widziec już dobre efekty.