Skuteczność lasera IPL w leczeniu rumienia

Witam chciałem się dowiedzieć jaką skuteczność ma laser IPL w leczeniu rumienia i czy mogą wystąpić jakieś powikłania, zaznaczam ze nie chodzi mi o popękane naczynka i czy istnieją jakieś inne zabiegi leczące tą przypadłość i gdzie w okolicach Bielska Białej wykonują takiezabiegi IPL-em

Witam skuteczność jest duża zabiegu jeśli jest wykonany sprzętem medycznym, a nie kosmetycznym, ważne też jest aby lekarz na konsultacji dobrał odpowiednie leki i pielęgnację domową dla pacjenta. Serdecznie zapraszam do Katowic na konsultację.
Pozdrawiam

Skuteczność leczenia (zamykania) naczyń urządzeniem IPL jest wysoka. Oczywiście pod warunkiem, że aparat jest sprawny i dobrej jakości, operator wie jak skutecznie go używać i ma odpowiednie chłodzenie głowicy i skóry.