Jak skutecznie zamykać pory?

Dzień dobry.Mam cerę z licznymi porami. Miałam robione kwasy TAC,kwas salicylowy i migdał.Potem laser mozajkowy.Po tym laserze popękany mi bardzo naczynka- czerwone liczne plamy.Zamykalam naczynka metodą elektrokoagulacji. Do dnia dzisiejszego nie widzę poprawy.Minely 2 tyg od zamykania naczynek a plamy jak były tak są.Prosze o pomoc co mogę zrobić,jakie kremy,maści stosować by zwalczyć te Pory jak i popekane naczynka.

Dzień dobry,

Rozszerzone pory można zredukować przy pomocy zabiegów laserem eCO2 a popękane naczynka zamknąć laserem emitującym wiązkę Nd:Yag/KTP np Gemini.

Pozdrawiam