Co zrobić z tym czerwienieniem się twarzy?

Dzień Dobry! Pisze ponieważ mam problem dotyczący czerwieniącej się twarzy. Właściwie od zawsze mam lekko czerwoną twarz która pod wpływem stresu, wysiłku lub alkoholu zmienia się w prawdziwego buraka. Problem ten zanika po dłuższej chwili a w przypadku alkoholu nie pojawia się zawsze. Byłem z problemem u dermatologa, oraz miałem wykonywane 3 zabiegi laserem V-Beam w celu usunięcia naczynek. Jednak nie widzę efektów a nawet wydaje mi się ze rumień sie delikatnie rozszerzył. Stosuję kremy do cery naczynkowej jednak nie wiele to daje bo wystarczy chwila i pojawia się problem. Nie wiem co robić bo byłem przekonany że laser załatwi sprawę ale tak jak mówię po 3 sesjach nie było efektu. Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych .Następnie będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie. Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.

www.lenartowiczclinic.pl