Zapytaj lekarza

7 4 1 , 9 8 5

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak skutecznie zwalczyć ten trądzik?

Witam Mam problem z trądzikiem, a mam 22 lata. Na szyi, plecach, klatce piersiowej i ramionach. Twarz jest w lekkim stanie trądziku. Jest to rodzaj zaskornikow i zwykłych wypryskow. Byłam u kilku dermatologow, ale zadam mi nie pomógł. Jedna pani zaproponowała mi leczenie laserowe lecz odmówiłam, ponieważ na co mi to skoro nowe powstają. Dbam o higienę i używam kremów, ale zaś od tych też wychodzą pryszcze. Już nie mam pomysłu jak skutecznie zwalczyć trądzik.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Leczenie trądziku

Trądzik atakuje nie tylko osoby w wieku dojrzewania. Często starsze osoby muszą się z nim zmagać przez długi czas. Obejrzyj film i dowiedz się, jak radzić sobie z trądzikiem.

Dzień dobry proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej , Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych bądź dermatologa . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana , zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia . Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry . Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe . Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.
www.lenartowiczclinic.pl

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy