Dlaczego naczynka na twarzy się rozszerzyły?

Przez zla pielegnacje podczas korzystania z basenu z woda chlorowana na moich plytkounaczynionych policzkach rozszerzyły się trwale naczynka. Skóra stala sie wrazliwa, naczynkowa, czerwona. Dawniej cera była idealna.. zarozowiona delikatnie. Co mogę zrobić?

Dzień dobry, powinna Pani wyeliminować czynnik, który nasilił Pani problem. Warto rozważyć konsultację u doświadczonego specjalisty, który pomoże zredukować problem poszerzonych naczyń. Ponadto powinna Pani zastosować odpowiednią pielęgnację domową uwzględniającą kosmetyki do wrażliwej skóry naczyniowej. Bardzo istotne jest zabezpieczenia jej przed nadmierną utratą wody, jak również przed promieniowaniem UV. Warto szukać również składniki łagodzących, które będą działały kojąco na obecny problem. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.