Czy zabiegi laserowe zniwelują wrażliwość skóry?

Przez 6 mies raz w tygodniu korzystałam z basenu z woda chlorowana. Minelo kilka lat a od tego czasu mam problemy skorne. Miałam cere jasna bez rzadnych mankamentów z rumiencem po alkoholu czy wysiłku. Teraz jestem ciągle czerwona. Mam rozszerzone naczynia.. stosuje pielegnacje Ale cera zmienila sie I nie jestem w stanie funkcjonowac bez kremu. Czy zabiegi laserowe zniweluja nadwrazliwosc skory? Naczynka? Czy gdybym nie przesuszala cery na basenie naczynka nigdy by się nie rozszerzyły? Strasznie obniża to mój komfort zycia. Rumien utrzymuje się długo I twarzy ma inny niezdrowy koloryt. Kiedyś słyszałam same komplementy I zawsze wygladalam na wypoczęta.

Dzień dobry, długotrwały kontakt skóry z wodą chlorowaną może przyczynić się do powstania nadwrażliwości. Zarówno rumień, jak i pojedyncze poszerzone naczynia można leczyć dzięki zabiegom oferowanym przez rynek medycyny i kosmetologii estetycznej. Zachęcam do odbycia konsultacji specjalistycznej, podczas której terapeuta zaproponuje właściwe dla Pani przypadku podstępowanie, a także dobierze indywidualną pielęgnację domową. Pozdrawiam, Aleksandra Duczmal.