Zabiegi kosmetyczne dla cery naczynkowej

Witam :0 Z tej Mam 34 lata. Mam pytanie do dermatologa. Mam cerę naczynkową na policzkach i mieszaną ogólnie, sprawia mi kłopoty. Jest zaczwerwieniona, wrażliwa i do tego z niedoskonalosciami. Poniżej policzkow mam jakby krostki i zaskorniki na brodzie i nosie, rozszerzone i widoczne pory. Niestety każdy krem dla mnie za tlusty.Pomagają mi kremy do cery naczynkowej-niestety są zbyt tłuste.Jak pielęgnować taką skórę i jak usuwać zaskórniki i wągry.Jakie zabiegi kosmetyczne są bezpieczne dla mnie.

Dzień dobry,
Najlepiej rozpocząć od konsultacji z dermatologiem, kolejno z dobrym kosmetologiem, który zaleci pielęgnację domową. Rozszerzone naczynka można usunąć zabiegami dedykowanymi do tego typu problemów: VeinWave lub laser. Kwas azelainowy dobrze uszczelnia naczynia, można zastosować też odpowiednią mieszaninę kwasów, które nie tylko będą uszczelniały naczynia, ale rónież pomogą na zanieczyszoną skórę.
Pozdrawiam