Jakie metody leczenia cery naczynkowej?

Szanowni Państwo, proszę o odpowiedź na kilka pytań w sprawie leczenia cery naczynkowej ze skłonnością do silnego rumienia napadowego (prerosacea): 1. Czy terapia kwasami azelainowym albo laktobionowym zmniejsza rumień i polepsza kondycję cery? 2. Czy osocze bogatopłytkowe jest pomocne, czy - przeciwnie - jako pobudzające wzrost naczyń jest przeciwwskazaniem? 3. Czy Protopic 0,1% na twarz i przyjmowanie Claritine przez miesiąc pomogą takiej cerze? PS. Oczywiście odpowiednio pielęgnuję cerę.

Witam jak najbardziej zabiegi z peelingami medycznymi+ zabiegi IPL są bardzo pomocne przy leczeniu skór naczyniowych. Najlepiej będize jak się Pani skonsultuje u lekarza medycyny estetycznej i podczas konsultacji lekarz obejrzy stan skóry i dobierze odpowiednei zabiegi.