Jakie preparaty dla cery naczynkowej?

Witam. Jestem po 5 zabiegach IPL na rumień(ostatni 3tyg temu) i chciałam zapytać kiedy mogłabym wprowadzić do pielęgnacji mojej tłustej skóry z rozszerzonymi porami kwasy. Słyszałam, że laktobionowy i azelainowy są wręcz wskazane dla cery naczyniowej. Czy to prawda? Jakie konkretne preparaty można stosować w przypadku cery wrażliwej, naczynkowej i jednocześnie tłustej? Pozdrawiam.

Jeśli chodzi o peelingi to dobierze je lekarz na konsultacji. Można już je wprowadzić i pamiętac proszę o stosowaniu kremu z filtrem spf50. Warto stosować preparaty do pielęgnacji skóry typowe dla cery naczyniowej.

Dzień dobry,

Warto udać się na konsultację do specjalisty, który po analizie twarzy dobierze odpowiednią pielęgnację domową i gabinetową.

Pozdrawiam