Czy po zabiegu IPL mogę stosować kremy przeznaczone do cery naczynkowej?

Witam. Czy po zabiegu IPL mogę stosować kremy przeznaczone do cery naczynkowej? Mi powiedziano, że przy zabiegach ipl powinienem je odstawić, czy mieli racje?

Większość krem przeznaczonych do cery naczynkowej zawiera substancje kojące i przeciwzapalne. Jeżeli w składzie kremu nie ma substancji foto-uczulających to nie widzę przeciwwskazań.