Stosowanie kosmetyków odpowiednich dla cery naczynkowej

Czy prz cerze naczynkowej moge uzywac zeli do twarzy do cery tradzikowej badz peelingoq do cery tradzikowej ?

Dla cery naczynkowej polecam apteczne preparaty specjalnie dla niej dedykowane. Preparaty dla cery trądzikowej mogą podrażniać delikatną skórę twarzy. Lepiej stosować peelingi enzymatyczne ( nie częściej niż raz w tygodniu), a w razie chęci stosowania peelingów medycznych zgłosić się do lekarza, który dobierze odpowiedni dla Pani. Polecam również unikać ekspozycji na słońce, palenia tytoniu, picia dużych ilości alkoholu, wahań masy ciała. Pomocny może być artykuł http://portal.abczdrowie.pl/pielegnacja-cery-naczynkowej